Informacje

Wydarzenie na Facebook'u

Mistrzostwa Polski DJ'ów 2020 Clubsound DJ's CUP !

Już za nami !!! A oto wyniki:

  1. Mistrz Polski DJ’ów - SPLT
  2. Vice Mistrz - LOMAX
  3. II Vice Mistrz - DJ TENK

Gratulujemy wszystkim finalistom … :)

Zwycięzcy


W ostatnim poście przedstawiliśmy Wam ostatnie nagrody jakie zostały przeznaczone dla finalistów MPDJ Clubsound DJ's CUP,. Nadszedł moment, w którym przedstawiamy Wam podział nagród według zajętych miejsc.

Lista półfinalistów Lista półfinalistów


Po bardzo burzliwej dyskusji na ostatniej prostej udało się wyłonić półfinałową 30stkę, która już 20 lutego stanie ramię w ramie w Explosion Club i na żywo przed jurorami zaprezentuje swoje umiejętności. Gratulujemy wszystkim półfinalistom i życzymy powodzenia w kolejnych etapach

Lista półfinalistów


Witajcie,

Po krótkiej przerwie chcielibyśmy Wam przedstawić kolejną nagrodę od naszego sponsora Relacart, a jest to profesjonalny mobilny system bezprzewodowy stosowany do kamer bądź lustrzanek oraz we wszystkich innych sytuacjach wymagających zastosowania mobilnego (zasilanego bateriami) odbiornika.

Relacart AR system LV krawatowy do kamer

Relacart AR system LV krawatowy do kamer


Witajcie,

Na początku kilka słów wyjaśnienia, z uwagi na brak możliwości edycji daty poprzedniego wydarzenia z powodu komunikatów informujących o błędach na Facebooku, jesteśmy zmuszeni do utworzenia kolejnego, które na bieżąco będzie Was informować o przebiegu konkursu.

Ale do rzeczy...

I etap konkursu zakończył się wraz z upływem listopada, zgłoszeń otrzymaliśmy grubo ponad 100, jury aktualnie jest na finiszu ich weryfikacji i już 20 grudnia ogłosi półfinałową 30stkę.

W międzyczasie zapadły również kluczowe decyzje odnośnie daty oraz przebiegu półfinału i finału. Z uwagi na aktualną sytuację i niewielkie szanse na jej szybką poprawę podjęliśmy decyzję, że II i III etap konkursu odbędą się 20 lutego bez udziału publiczności. Finał konkursu będzie transmitowany na żywo na platformach You Tube, Facebook, Twich.

W najbliższych dniach przedstawimy Wam podział nagród przygotowanych przez sponsorów do zajętych miejsc oraz przedstawimy kolejne, które dołączamy do puli.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia 🙂.

Baner


Witajcie Uczestnicy i Kibice Mistrzostw Polski Dj-ów Clubsound DJ's Cup 2020!

Zapewne wszyscy tutaj zgromadzeni są świadomi sytuacji w jakiej się obecnie znajdujemy. W związku z kolejnymi obostrzeniami jesteśmy zmuszeni przekazać tą informację, niemożliwym jest w najbliższym czasie zorganizowanie półfinału i finału MPDJ w formie jaką założyliśmy i w jakiej powinno się to odbyć. W związku z tym pierwotna data wydarzenia 12.12.2020 jest nieaktualna.

Będziemy na bieżąco obserwować rozwój sytuacji i wkrótce podamy nowy termin. W tej chwili pewne jest, że w 2020 roku nie będzie warunków do tego aby zorganizować to wydarzenie.

W natłoku negatywnych informacji, które do nas docierają każdego dnia mamy dla was także informacje pozytywne. Mianowicie termin nadsyłania zgłoszeń wydłużyliśmy do 30 listopada 2020 r. W związku z tym listę 30 półfinalistów przedstawimy 20 grudnia 2020 r. Ponadto mamy kolejne nagrody, o których poinformujemy was niebawem.

Bywajcie zdrów 💪
Pozdrawiamy. Clubsound Team.