InformacjeOgłoszenie Wyników - Mistrz Polski DJ'ów 2023 Clubsound DJ's Cup (10.12.2023)
  1. 🥇 Mistrz Polski Djów Clubsound DJs CUP 2023 - KORN - Korneliusz Kołodziej
  2. 🥈 Vice Mistrz Polski Djów Clubsound DJs CUP 2023 - DJ PLK - DamianPełka
  3. 🥉 II Vice Mistrz Polski Djów Clubsound DJs CUP 2023 - DJ SALIS - Maciej Adamczyk

Ogłoszenie finalistów (09.12.2023)

Półfinaliści Mistrzostw Polski DJów Clubsound Djs CUP 2023! 👏🏻

Oto finałowa trójka:

  • KORN
  • DJ PLK
  • DJ SALIS

A następujący DJ'e zostali wyróżnieni przez jury:

  • DJ OTEK
  • GROOVIEJAXX
  • LARRY LANE
  • RADIPAX

Serdecznie zapraszamy na finał, który odbędzie się o 00:30 w Explosion Club oraz na naszym YT lub w zakładce Transmisja Live.


Transmisja Live (09.12.2023)

Wstęp na półfinały Mistrzostw Polski Djów Clubsound Djs CUP jest 🔻 DARMOWY! 🔺

Wbijaj i śledź półfinał Mistrzostw Polski Djów Clubsound Djs CUP 👉🏻 Transmisja Live

Finał odbędzie się podczas imprezy, bilety dostępne standardowo w kasie.

Konsola


PÓŁFINALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI DJÓW CLUBSOUND DJS CUP (04.12.2023)

No i mamy to! 👏🏻 Gratulujemy całej 20 i widzimy się 9 grudnia w Warszawie!

Nagroda Główna


Shining Beats: Ruszyły Mistrzostwa Polski DJów 2023. Jest istotna zmiana w zasadach (29.11.2023)

Artykuł ze strony shiningbeats.pl autorstwa Patryka Wojtanowicza:

Igrzyska czas zacząć! W ubiegłym roku Mistrzostwa Polski DJów wygrał Wilga. Kto będzie nowym mistrzem? Przekonamy się wkrótce!

Końcówka roku to naturalnie czas na podsumowania, ale także na to, aby przekonać się, kto wygra Mistrzostwa Polski DJów. Już po raz piąty Clubsound Management organizuje szranki najbardziej utalentowanych klubowych graczy o miano najlepszego w swoim fachu. W ramach obowiązującej od 2019 roku formuły poznaliśmy już czterech mistrzów – kolejno są to Mave, SPLT, PLK oraz Wilga. Kto zajmie miejsce tego ostatniego na najbliższe 12 miesięcy? Przekonamy się już wkrótce!

Ważna zmiana

DJe, którzy chcieliby spróbować swoich sił w tegorocznym Clubsound DJs Cup (bo pod taką nazwą Mistrzostwa współfunkcjonują), mogą brać udział w eliminacjach. Zasady są niemalże bliźniacze w stosunku do tych z poprzednich lat. Niemalże, bo tym razem do półfinału awansuje nie 30, a 20 uczestników. Poprzeczka idzie więc w górę.

Zacznijmy jednak od początku.

Jak co roku, przewidziane są trzy etapy mistrzostw:

Etap 1 (eliminacje)

Do 30 listopada za pośrednictwem specjalnego formularza, który znajdziecie pod tym linkiem, można zgłosić swój udział w Mistrzostwach. Główną częścią zgłoszenia jest trwający maksymalnie 20 minut wideoset, zuploadowany do tzw. chmury (przykładowo Google Drive czy Dropbox). pod tym linkiem (rozdzielczość wideo minimum 720p, odpowiednie oświetlenie, a także warstwa audio pozwalająca na poprawną ocenę).

3 grudnia zostanie podana lista uczestników, którzy zakwalifikowali się do półfinału. Warto wtedy śledzić skrzynkę mailową – bowiem, aby potwierdzić swój udział, będzie trzeba wnieść tzw. wpisowe w kwocie 150 zł. Szczegóły dotyczące wpłaty będą znajdować się właśnie w tym mailu.

Etap 2 (półfinał)

9 grudnia o 11:00 w warszawskim klubie Explosion wystartują półfinałowe przesłuchania, w których zaprezentuje się dwudziestka półfinalistów. Każdy z nich będzie miał za zadanie wybrać jeden z dziesięciu pendrive’ów z muzyką. Od tego momentu uczestnik ma 20 minut na przygotowanie swojego dziesięciominutowego seta konkursowego. Podczas występu będzie można korzystać z własnych sampli czy acapelli – te jednak będą musiały zostać uprzednio zatwierdzone przez jury.

Trzech najlepszych DJów, którzy wezmą udział w finale, wyłoni jury. Zasiądą w nim DJe, rezydenci klubów, organizatorzy imprez oraz – już po raz piąty – redaktor naczelny Shining Beats.

Etap 3 (finał)

Runda finałowa odbędzie się w nocy z 9 na 10 grudnia, podczas imprezy w klubie Explosion. Każdy z trzech finalistów będzie miał za zadanie zagrać dwudziestominutowego seta. Tutaj już nie ma żadnego losowania pendrive’ów – panuje dowolność repertuaru. Zwycięzca tego etapu otrzyma miano Mistrza Polski DJów 2023 oraz wiele nagród, na czele ze Złotą Płytą.

Pełne informacje znajdziecie w regulaminie dostępnym pod tym linkiem. Warto także na bieżąco obserwować doniesienia pojawiające się na Facebook’owym wydarzeniu mistrzostw.

Zostały tam ujawnione już między innymi nagrody, które otrzymają finaliści. Organizacją – podobnie jak w poprzednich latach – zajmują się Clubsound Management, agencja Music Rotation oraz warszawski klub Explosion. Honorowy patronat sprawują wieloletni organizatorzy konkursu – DJ Union oraz Dee Jay Mix Club.

Portal Shining Beats z dumą wspiera to wydarzenie.


Zgłoszenia (15.11.2023)

Widzieliśmy, że tegoroczne nagrody zachęcą Was do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski Djów, ale nie spodziewaliśmy się, że aż tak! 💙🙌🏻

Każdego dnia napływają kolejne zgłoszenia, za co Wam dziękujemy!

Jeśli chcecie powalczyć o tytuł Mistrza, czekamy na Wasze zgłoszenia jeszcze 15 dni!

Mistrz 2022


Mistrz 2022 (14.11.2023)

Kto dołączy do grona Mistrzów w tym roku? 🏆

Mistrz 2022


Nagrody (09.11.2023)

Nagrodą główną podczas tegorocznych Mistrzostw Polski Djów Clubsound Dj CUP jest…

Nagroda Główna

W tym roku nagrody są wyjątkowe, co pewnie zauważyliście.

Nagrody za 2 i 3 miejsce


Poniżej znajdziecie link do regulaminu tegorocznych Mistrzostw Polski Dj'ów Clubsound Djs CUP - pojawiły się w nim istotne zmiany, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z nim dokładnie!

Najistotniejsza zmiana to 𝘇𝗺𝗶𝗮𝗻𝗮 𝗹𝗶𝗰𝘇𝗯𝘆 𝗽𝗼́ł𝗳𝗶𝗻𝗮𝗹𝗶𝘀𝘁𝗼́𝘄! W tym roku 2⃣0⃣ półfinalistów będzie miało okazję pokazać swoje umiejętności 9 grudnia w Explosion Club!

REGULAMIN

Zgłoszenia do I etapu konkursu przyjmujemy do 𝟑𝟎 𝐥𝐢𝐬𝐭𝐨𝐩𝐚𝐝𝐚 𝟐𝟑:𝟓𝟗 - https://mpdj.clubsound-management.pl/


MISTRZOSTWA POLSKI DJ'ÓW CLUBSOUND DJ' s CUP 2023

Termin wydarzenia

Eliminacje i Finał: 9 grudnia 2023

Miejsce wydarzenia

Explosion Club - Warszawa (Facebook) Wał Miedzeszyński 646, 03-994 Gocław, Warszawa, Poland

Szczegółowe Informacje

Zapraszamy na kolejną edycję Mistrzostw Polski DJ'ów 2023 Clubsound DJ's CUP, które ponownie odbędą się w Explosion Club w Warszawie.

NIE CZEKAJ!!!

Zapoznaj się z Regulaminem Mistrzostw: REGULAMIN

ZGŁOŚ SIĘ!!!

Zarejestruj się!: REJESTRACJA i ZGŁOSZENIA

I Etap - zgłoszenia do 30 listopada 2023 g. 23:59 !!!

Zgarnij tytuł Mistrza Polski oraz wyjątkowe nagrody!

Szczegóły wydarzenia:

Mistrzostwa Polski DJ'ów 2023 - Clubsound DJ's Cup!

CLUBSOUND MANAGEMENT / MUSIC ROTATION / EXPLOSION CLUB

DEE JAY mix club / DJ UNION

ZAPRASZAMY!!!


Wydarzenie na Facebook'u

Zapraszamy na emocjonujące wydarzenie muzyczne! Agencja Clubsound Management oraz Agencja Music Rotation we współpracy z klubem Explosion Warszawa mają przyjemność ogłosić Mistrzostwa Polski DJ-ów Clubsound DJ's Cup 2023. Nasz cel to stworzenie wyjątkowej atmosfery muzycznej konfrontacji, opartej na zasadach fair play i profesjonalizmu. Szanujemy sztukę DJ-ingu oraz pragniemy, aby uczestnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności przed publicznością i jury w przemyślany sposób. Wszystkich miłośników muzyki i elektronicznych dźwięków serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w niezwykłym wydarzeniu. To będzie muzyczna uczta, której nie można przegapić!


Baner Wydarzenia

Baner