Informacje


Drodzy artyści DJ’e,
Ze względu na spore zainteresowanie Mistrzostwami ale i obawami, które się u Was pojawiają przed wzięciem udziału, chcemy przekazać Wam kilka słów otuchy.
Gra z płyt winylowych sama w sobie jest sztuką godną podziwu, która trochę odeszła na boczne tory.
Nie trzeba być Mistrzem Scratchu, bądź robić w 100% idealnych mixów aby zająć wartościową pozycję podczas Mistrzostw lub zdobyć świetne nagrody, nie tylko rzeczowe.

Jeżeli myślisz, że te Mistrzostwa nie są dla Ciebie, to zdecydowanie się mylisz :)

Abyś miał szansę na podjęcie decyzji, ostateczny termin zgłoszeń przekładamy na 23 listopada :)

Z nagród, które przygotowaliśmy, część zostanie przyznana już w czasie eliminacji!
Nie musisz zatem wejść do finału aby:

  • Otrzymać nagrodę specjalną Slave Sound Agency w postaci występu na eventach u boku znanych krajowych i zagranicznych gwiazd w tzw. Prime-Time!
  • Zostać Exsclusie Resident w klubie Magnum!
  • Otrzymać nagrodę specjaną Magnum Klub, dzięki której będziesz mógł wystąpić podczas imprez z cyklu Vinyl Night w tzw. Prime-Time!
  • I zdobyć jeszcze inne :)

Nie wstydem jest się potknąć biorąc udział w takiej imprezie, lecz nie podjęcie wyzwania może okazać się zmarnowaniem pewnej szansy.

I pamiętajcie! W tym wszystkim liczy się przede wszystkim poznawanie nowych ludzi oraz dobra zabawa :)


UWAGA !!!
W związku z wydarzeniami w Paryżu Organizatorzy postanowili o przedłużeniu terminu rejestracji do startu w Mistrzostwach Polski DJ’ów do dnia 18 listopada 2015 roku.Wszystkich klubowiczów oraz DJ'ów zapraszamy na dwudniowe Otwarte Mistrzostwa Polski DJ'ów Magnum Vinyl.

Drodzy Klubowicze, wyczekujący dużej dawki emocji! Pełne informacje o imprezie, artystach oraz atrakcjach już niebawem :)

Śledź nas na Facebook'u

Magnum CLUB Wachów
POLNA 13A, 46-300 Wachów, Częstochowa, Poland