Informacje

Wyniki: Lista Półfinałowa (05.12.2021)

Jak w ubiegłych latach wyłonienie trzydziestu uczestników nie bylo łatwym zadaniem, jednak UDAŁO SIĘ! ✅ 𝟭𝟭.𝟭𝟮.𝟮𝟬𝟮𝟭 w klubie Explosion Club półfinaliści przedstawią swoje umiejętności w kolejnym etapie! 🤩 Potem już tylko huczny FINAŁ na który serdecznie zapraszamy! 😎 Gratulacje ! 🎉

Drodzy półfinaliści, sprawdźcie swoje skrzynki mailowe 📧 Znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje.

Lista półfinalistów


Zamknięcie Zgłoszeń (04.12.2021)

Kilka minut temu zakończyliśmy rejestrację zgłoszeń do MPDJ Clubsound DJ's Cup 2021, musimy przyznać, że końcówka była bardzo emocjonująca 😱. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za tak liczny udział, jest to dla nas dowodem tego że idziemy w dobrym kierunku. 😍 Bądźcie czujni, ponieważ już w niedzielę oficjalne ogłoszenie wyników eliminacji 🎧🎧


Termin wyników (02.12.2021)

Ze względu na wydłużony czas nadsyłania zgłoszeń do 03.12. 23:59 ⏰ zmieniła się data ᴏɢᴌᴏsᴢᴇɴɪᴀ ᴡʏɴɪᴋóᴡ! 📑 Listę osób, które zakwalifikowały się do ᴘóᴌғɪɴᴀᴌᴜ przedstawimy w niedziele tj. 05.12 o 1️⃣8️⃣:0️⃣0️⃣


Ostatni Członek Jury (01.12.2021)

Nie bez przyczyny przedstawiamy go Wam dopiero teraz - w końcu, co to za Mistrzostwa bez Mistrza! 😎 SPLT to wschodzący 24 letni dj i producent. Zdobywca tytułu Mistrza Polski DJ-ów Clubsound Djs CUP 2020. 🏆 Może to właśnie Tobie Patryk przekaże tytuł. ❗️Na zgłoszenia czekamy do 03.12 do 23:59

SPLT - Patryk Stachowski


Partnerzy i Sponsorzy: DJ Union i DMC (30.11.2021)

PSPM DJ Union to Polskie Stowarzyszenie Zawodowych DJ-ów, którego założycielem jest Janusz Kondratowicz. Przewodniczącym zarządu jest Robert Sroczyński. DEE JAY mix club natomiast już od 1996 roku dostarcza polskim DJ’om legalną muzykę z prawem do publicznego odtwarzania w formie tradycyjnych płyt CD oraz poprzez profesjonalną platformę cyfrową DJpromo.pl

DJ Union i DMC


Przedłużenie terminu zgłoszeń (02.11.2021)

W odpowiedzi na Wasze liczne prośby wydłużamy graniczny czas nadsyłania zgłoszeń do 03.12. 23:59. ⏰ Także wykorzystajcie efektywnie te ostatnie dni na nagranie swoich setów aby nie ominęła Was szansa na zdobycie tytułu Mistrza Polski DJ'ów Clubsound DJ's Cup. 🥇🏆 Również wielu potencjalnych uczestników, dokonało rejestracji na naszej platformie nie dopełniając w pełni warunków uczestnictwa (brak linka do videoseta w zgłoszeniu). Sprawdź czy Ciebie nie dotyczy ten problem. 😱


Juror: Dj Bronek (29.11.2021)

Dj Bronek - rezydent Explosion Club w Warszawie. 😎 Jako członek naszego JURY z pewnością rzetelnie oceni Wasze występy w jego drugim domu!

DJ Bronek - Michał Bronowski


Partnerzy i Sponsorzy: Good Vibes Events (27.11.2021)

Good Vibes Events to miedzy innymi organizator Mazurskich Mistrzostw DJ-ów, czyli wydarzenia, które ma miejsce w Olecku. ☺️ Ekipa z Olecka wspiera również Mistrzostwa Polski Dj-ów Clubsound DJ's CUP 2021, za co serdecznie im dziękujemy!

Good Vibes Events


Juror: Konrad S (27.11.2021)

Konrad S to DJ od lat związany z agencją Clubsound Management. 🤩 Miłośnik technicznych brzmień, który w swoim artystycznym dorobku oprócz występów w Polsce ma koncie także występy na Ibizie, Irlandii oraz Miami. ☀️ Można powiedzieć, że Ibiza to jego drugi dom - wcale się nie dziwimy! 🌊

Konrad S - Konrad Szczerbak


Jury: Marcin Granatowski (26.11.2021)

Marcin Granatowski to postać, która z branżą klubową związana jest od prawie dwóch dekad. 😊 Wśród ludzi z branży znany jako Subi, przez wiele lat zajmował się promocją polskich DJ’ów na rodzimej scenie.

Jest też związany z produkcją Sunrise Festival, jednego z najpopularniejszych i największych festiwali z muzyką elektroniczną w Europie. Marcin to również współzałożyciel i prezes spółki SNRS Group, w skład której wchodzą Label, agencja bookingowa oraz management - MGMT.

Marcin Granatowski


Partnerzy i Sponsorzy: Shining Beats / Jury: Patryk Wojtanowicz (25.11.2021)

Patryk Wojtanowicz - redaktor naczelny Shining Beats i członek naszego wspaniałego JURY! ☺️ To dzięki ekipie Shining Beats (z Patrykiem na czele) poznajecie wszystkie newsy ze świata EDM - takich ludzi potrzebujemy 😁 Dzięki, ze jesteście z nami!

Patryk Wojtanowicz Shining Beats


Partnerzy i Sponsorzy: Music Rotation / Jury: DJ Cubase (24.11.2021)

DJ Cubase, czyli Jakub Kosmatka to Dj oraz prezenter radiowy - możecie posłuchać jego głosu popołudniami w Wasze Radio FM. 🎧📻 To nie wszystko! Jakub jest również założycielem agencji Music Rotation, z którą wspólnie organizujemy Mistrzostwa Polski Dj-ów Clubsound DJ's CUP 2021.

DJ Cubase - Jakub Kosmatka Music Rotation


Partnerzy i Sponsorzy: DJ's Magazine (23.11.2021)

Wiedzieliście, że pierwsze wydanie DJ's Magazine ukazało się w 1996 roku? 😮 Szmat czasu i maaasa opisanych wydarzeń, tych mniejszych i większych. ☺️ Dlatego, podczas kolejnej edycji Mistrzostw Polski DJ-ów Clubsound Djs CUP DJ's Magazine również jest z nami! 🙌🏻 Dziękujemy za wsparcie

DJ's Magazine


Jury: EMDI (23.11.2021)

Jego produkcje nieustannie królują na Spotify oraz Trap Nation, a milionowe wyniki na YouTube to już chleb powszedni - EMDI bo o nim mowa, to kolejny członek naszego JURY. 😎 Doświadczenie w produkcji i miksowaniu, jakie posiada Robert to gwarancja rzetelnej oceny!

Meszi - Robert Gackowski


Jury: Meszi (22.11.2021)

Meszi jeden z najbardziej charyzmatycznych DJ-ów w Polsce! 😎 Rezydent Club Holidays Orchowo, twórca wielu nietuzinkowych mashupów i członek naszego JURY!

EMDI - Mikołaj Meszyński


Partnerzy i Sponsorzy: Explosion Club (22.11.2021)

Explosion Club to jeden z większych i nowocześniejszych klubów muzycznych w Warszawie - można wybrać lepsze miejsce na Mistrzostwa Polski Dj-ów Clubsound DJ's CUP 2021? 😎🙌🏻 Oczywiście, że nie! Dlatego po raz kolejny widzimy się w Explo!

Klub Explosion


Jury: Matt Bukovski (21.11.2021)

Matt Bukovski to jeden z najszybciej rozwijających się polskich producentów/DJ muzyki trance. 🤩 Jego twórczość nie raz była doceniania przez takich artystów jak Markus Schulz, Paul van Dyk, John O’Callaghan, Paul Oakenfold, Sean Tyas i nie tylko! ☺️ Utwory Piotra regularnie goszczą w audycji “A State of Trance” Armina van Buurena. Co tu dużo mówić. Odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu.

Matt Bukovski - Piotr Bukowski


Partnerzy i Sponsorzy: Humpter (20.11.2021)

Firma Humpter, która jest jednym ze sponsorów Mistrzostw Polski DJ-ów Clubsound DJs CUP, z pasją tworzy stanowiska DJ-skie oraz akcesoria dla DJ-ów. Doświadczenie i wysokie ambicje, pozwoliły marce rozwinąć skrzydła nie tylko w Polsce. Aktualnie sieć dystrybucji obejmuje już 15 krajów! ☺️ Humpter - dziękujemy za wsparcie!

Humpter


Jury: Jay Bae (20.11.2021)

Kolejny członek naszego JURY! 🙌🏻 Dj oraz producent, w którego żyłach płynie techno - Jay Bae 😎🌑 Nie chcemy nikomu podpowiadać, ale Arek bardzo dużą uwagę zwraca na technikę 🤫 Posłuchajcie sami ostatniego TECHNICAL FREQUENCY

Jay Bae - Arkadiusz Żabiński


Partnerzy i Sponsorzy: djshop.pl (19.11.2021)

Miejsce, w którym Dj znajdzie WSZYSTKO od najmniejszej przejściówki, po miksery, odtwarzacze czy gramofony. 🎛 Prawdziwy raj dla wszystkich fanów miksowania - djshop.pl 😎🔊 Dziękujemy, że jesteście z nami!

DJ Shop


Jury: DJ DIABLLO (19.11.2021)

DJ DIABLLO aka COORBY, dj i producent z wieloletnim doświadczeniem, organizator Mistrzostw Polski DJ-ów Clubsound DJ’s CUP oraz członek naszego wspaniałego JURY! 🧐

Każdy, kto zna Piotra, wie, że jego ucho wyłapie WSZYSTKO! U DJ-ów najbardziej ceni kreatywność. 🎶 Nie łatwo go zaskoczyć, ale kto wie! Może Tobie się to uda!

DJ DIABLLO - Piotr Kunca


Partnerzy i Sponsorzy: Pioneer Polska (18.11.2021)

Pioneer Polska to marka, której w świecie Dj-skim nie trzeba nikomu poprzestawiać. 🎚 Jako sponsor nagrody głównej (kontroler DDJ RZ), podczas Mistrzostw Polski DJ-ów Clubsound DJ’s CUP Pioneer wspiera nasze wydarzenie! 🙂 Dziękujemy!

Pioneer


Nagrody za 2 i 3 miejsce (12.11.2021)

Termin wysyłania zgłoszeń zbliża się małymi krokami 🎚

Poznajcie nagrody za II i III miejsce podczas Mistrzostwa Polski Dj-ów Clubsound DJ's CUP 2021

Nagrody


Nagroda Główna (9.11.2021)

Nasi sponsorzy dla przyszłego Mistrza Polski DJ-ów Clubsound DJ’s CUP przygotowali WYPASIONE nagrody 🤩

Jeśli chcesz powalczyć o NAGRODĘ GŁÓWNĄ zarejestruj się w naszej platformie oraz prześlij 20 minutowy wideoset!

Nagrody


Zasady (6.11.2021)

🏆 ᴅᴏʙᴏʀᴏᴡʏ ᴢᴇsᴘᴏ́ᴌ, ᴘʀᴢᴇᴍʏśʟᴀɴᴇ ᴢᴀsᴀᴅʏ, ᴜᴄᴢᴄɪᴡᴀ ʀʏᴡᴀʟɪᴢᴀᴄᴊᴀ! 🏆

🅉🄰🅂🄰🄳🅈 🄼🄸🅂🅃🅁🅉🄾🅂🅃🅆 🄿🄾🄻🅂🄺🄸 🄳🄹-🄾🅆 🄲🄻🅄🄱🅂🄾🅄🄽🄳 🄳🄹'🅂 🄲🅄🄿

1⃣ Zarejestruj się na n/w platformie: https://mpdj.clubsound-management.pl/. Zgłoszenia wraz z przygotowanym materiałem video należy przesłać najpóźniej do godz. 24.00 w dniu 30.11.2021 r.

2⃣ Przygotuj 20-minutowy VIDEOSET, który zostanie przesłuchany przez wybranych członków jury. Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń do półfinału przejdzie 30 uczestników.

3⃣ Jeżeli Twój VIDEOSET zostanie pozytywnie oceniony 11 grudnia w klubie EXPLOSION przedstawisz 10-minutowy SET, uprzednio losując jeden z dziesięciu nośników (pendrive). Każdy z nośników zawiera 7 katalogów z różnymi gatunkami muzyki klubowej - pozwolą Ci one swobodnie przygotować występ. Spokojnie! Na przygotowanie swojego seta masz 20 minut. W tym czasie sprawdzisz katalogi z muzyką na dwóch przygotowanych do tego celu konsolach pomocniczych.

4⃣ Finał to czas, kiedy zaprezentujesz 20-minutowy SET, w trakcie którego możesz korzystać z własnego nośnika oraz własnego materiału muzycznego. Ten sposób rywalizacji daje równe szanse każdemu z uczestników oraz pozwala ocenić kreatywność dj-a - co jest jednym z głównych kryterium ocenianym przez skład JURY. Ponadto ocenie będzie podlegać technika miksowania oraz dobór utworów.

Mistrzostwa Polski DJ-ów Clubsound DJ' s CUP 2021 mają charakter otwarty i będą się odbywać w trzech etapach:

🔻 ETAP I (internetowy) - nadsyłanie zgłoszeń do 30 listopada 2021 r. JURY wybiera 30 półfinalistów. ❕WAŻNE❕ przyjmujemy WYŁĄCZNIE zgłoszenia w formie video! Set powinien mieć NIE WIĘCEJ niż 20 minut (szczegóły w regulaminie).

🔺 ETAP II – 11.12.2021r. część dzienna (półfinał w klubie Explosion) - JURY wybiera 3 finalistów.

🔻 ETAP III – 11.12.2021 r. część nocna wydarzenia w klubie Explosion - Podczas finałowych występów JURY wybierze Mistrza Polski Dj-ów Clubsound DJ's Cup 2021.

Szczegółowe zasady MISTRZOSTW określa regulamin https://bit.ly/3G5d0NX

Mistrzostwa Polski Dj-ów Clubsound DJ’s CUP 2021 to również wydarzenia towarzyszące. Oprócz rywalizacji między dj-ami w planie jest dzień otwarty dla osób zainteresowanych sztuką dj-ską, a w tym spotkania oraz warsztaty na temat produkcji muzyki z udziałem czołowych polskich dj-ów i producentów o czym będziemy informowali na bieżąco.

SPONSORZY MISTRZOSTW:

🔻 Sponsorem Głównym Mistrzostw jest Pioneer Polska

Pozostali sponsorzy:

🔺 djshop.pl 🔻 Humpter 🔺 Superlux 🔻 FX-Music Group 🔺 Good Vibes Events 🔻 12 P.M. Cases 🔺 Explosion Club 🔻 Clubsound Management

Współorganizatorzy:

🔺 DEE JAY mix club 🔻 PSPM DJ Union

Patronat Medialny:

🔸Shining Beats 🔸

Nagrody:

Jak co roku nasi sponsorzy ufundowali szereg atrakcyjnych nagród! Nagrodę główną (🅺🅾🅽🆃🆁🅾🅻🅴🆁 🅳🅳🅹 🆁🆇) ufundował Pioneer DJ! Złotą płytę oraz statuetki na finałowej trójki ufundował Dee Jay Mix Club O pozostałych nagrodach dowiecie się wkrótce. Zapraszamy do udziału!

Z racji nieustannej sytuacji związanej z Covid 19 w razie potrzeby finał Mistrzostw będzie się odbywał według dwóch scenariuszy:

  • Z udziałem publiczności podczas części nocnej
  • Bez udziału publiczności w trakcie części nocnej Stale monitorujemy sytuację w kraju oraz ewentualne wytyczne Ministerstwa Zdrowia. Dlatego też zastrzegamy również (w razie konieczności) możliwość przełożenia terminu Mistrzostw, o czym poinformujemy w odrębnym komunikacie. W chwili obecnej scenariusz Mistrzostw zakłada część dzienną otwartą dla publiczności (wstęp bezpłatny), oraz część nocną z udziałem publiczności (wstęp płatny)

Poprawność Zgłoszeń (5.11.2021)

W naszej platformie pojawia się bardzo dużo zgłoszeń z waszymi setami, które są odrzucane. 😔 Dzieje się tak, ponieważ przyjmujemy WYŁĄCZNIE WIDEOSETY, trwające max 20 minut. ☺️ Jeśli chcesz powalczyć to tytuł MISTRZA


Wydarzenie na Facebook'u

Agencja Clubsound Management, Agencja Music Rotation oraz klub Explosion w Warszawie ponownie zapraszają do muzycznej konfrontacji, aby wyłonić Mistrza Polski Dj-ów Clubsound DJ’s Cup 2021!

Wydarzenie tworzymy w imię zasad - DOBOROWY ZESPÓŁ, PRZEMYŚLANE ZASADY, UCZCIWA RYWALIZACJA!

Mistrzostwa Polski DJ-ów Clubsound DJ' s CUP 2021 jak w latach ubiegłych odbędą się w jednym z najnowocześniejszych klubów w Polsce - Explosion Warszawa.

Chcesz zostać MISTRZEM? 🤩

🔺 Zarejestruj się na n/w platformie: https://mpdj.clubsound-management.pl/ 🔻

Zgłoszenia wraz z przygotowanym materiałem video należy przesłać najpóźniej do godz. 24.00 w dniu 30.11.2021 Czas ucieka!


Partnerzy i Sponsorzy

Pioneer Klub Explosion

Clubsound Management Music Rotation

DJ Union i DMC DJ Shop

Shining Beats Humpter Good Vibes Events superlux DJ's Magazine

Jury

SPLT - Patryk Stachowski DJ Bronek - Michał Bronowski Konrad S - Konrad Szczerbak Marcin Granatowski Patryk Wojtanowicz DJ Cubase - Jakub Kosmatka EMDI - Robert Gackowski Meszi - Mikołaj Meszyński Matt Bukovski - Piotr Bukowski Jay Bae - Arkadiusz Żabiński DJ DIABLLO - Piotr Kunca

Spot

Baner Wydarzenia

Baner